
Інфрачервона плівка HEAT PLUS SPN-305 220 Вт/м2, 50 см, нагрівальна, тепла підлога плівкова, ік, під ламінат
456 ₴/кв.м
- В наявності
ПОЗВИНИ І ПОЛУЧІ СКИДКУ — НА КОЖНИЙ ТЕПЛИЙ ПОВ І ТЕРМОРЕГУЛЯТОР! АБО ВІДПОРУЙТЕ ЗАЯВКУ!
Інфрачервона плівка SPN-305-110 — середньо-температурна грюча карбонова плівка від HEAT PLUS ТМ. Застосовується як нагрівальний елемент у системах теплих під такі типи підлогових покриттів:
- ламинат
- линолеум
- паркетну дошку
- ковролин
- цементну стяжку
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Потужність, Вт/м.пог. | 110 |
| Макс. температура нагрівання, °C | 50 |
| Колекція | Інфрачервона під ламінат |
| Тип | Стандартна |
| Нанесення вуглецевого шару | Смужками |
| Робоча напруга | 220 |
| ККД,% |
92 |
ОПИС
Інфрачервона плівка SPN-305-110 — є середньотемпературним карбоновим нагрівальним елементом. Її виробляють нанесенням вуглецевої пасти на поліетилентерефталат.
Відомий бренд Heat Plus виробляє високоякісну плівку інфрачервоного випромінювання в Південній Кореї. Продукція цієї марки повністю відповідає стандартним вимогам, що висуваються у світі. Є сертифікат, що дає змогу використовувати продукцію Heat Plus на українській території. Плівка ІЧ моделі SPN-305-110 використовується для теплої підлоги. Найкраще вона підходить для монтажу під паркет, лінолеум, ламінат, а також під цементне стягування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОСНОВНІ
| Максимальна потужність | 110 Вт/м.п. ±10% |
| Номінальна потужність | 10-60 Вт/м.п. ±10% |
| Робоча температура | 35-40 t, °С |
| ККД,% | 92 |
| Одиниця вимірювання | метр погінний |
| Порізка | кратна 20 см за довжиною |
| Ширина | 0,5 м |
| Товщина плівки | 0,338 мм |
| У рулоні | 100 м |
| Вага рулону | 26 кг |
| Тип плівки | Стандарт, без покриття, смугаста |
| Різновид опалення | Основне додаткове |
| Гарантія | 15 років |
| Термін експлуатації | 50 років |
| Склад | Поліетилентерефталат (РЕТ), мідний провідник, вуглець (карбонові смуги), поліетилен (РЕ) |
ПРОЧИТ
| Колекція | Інфрачервона під ламінат |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | HEAT PLUS |
| Гарантія | 15 років |
| Артикул | 310000 |
СТРУКТУРА ПЛЕНКИ HEAT PLUS

- ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТ (PET)
- МЕДНІ ШИНИ
- СЕРЕБРЯНІ ШИНИ
- КАРБОНОВІ ПОЛОСИ
- ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТ (PET)
ОСОБЛИВОСТІ ПЛЕНКИ ІНФПАКРАСНОГО ВИЛУЧЕННЯ HEAT PLUS
- Матеріал складається з 5 шарів;
- Нагрівається до 50 градусів;
- Плавання відбувається за 160 градусів;
- Секції, з яких складається плівка, мають ширину 0,2 м.
- На матеріалі є прозорі зони, які не прогріваються. У цих місцях нагрівальне покриття монтується до поверхонь;
- Інфрачервона плівка може бути укладена під будь-яке покриття, зокрема під стяжку;
- Матеріал має високий рівень надійності за середньоміцною вартістю.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІЧ ПЛЕНКИ SPN-305-110
Нагрівальний матеріал влаштований у такий спосіб, що тепло може поширюватися як вгору, так і вниз. Для того, щоб не витрачати даремно енергію, під матеріал укладається шар теплоізоляції (підкладки). У нашому магазині ви можете купити фірмові теплоізоляційні матеріали, які можна подивитися в каталозі товарів.

- УГЛЕРОДНИЙ ПРОВОДНИК
- ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТ (PET)
- СЕРЕБРЯНА ШиНА
- МЕДНА ШИНА
НАГРІВАЛЬНА ПЛЕНА ІЧ SPN-305-110 ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СЛІДУХ ЦІЛІВ
- Облаштування теплої підлоги;
- Устаткування додаткових опалювальних систем у приміщеннях;
- Підігрівання стін, лоджів, балконів;
- Систем обігрівання сільськогосподарських будівель, пристроїв для вирощування рослин;
- Організація опалення в павільйонах, магазинах, кіосках, гаражах тощо;
- Пристрій обігріву стель;
МОНТАЖ ІЧ ПЛЕНКИ SPN-305-110
Здійснюється відповідно до вказівок в інструкції, яка додається до матеріалу.Для монтажу застосовуються супутні матеріали — термоізоляційна підкладка, захисне покриття тощо.
Товщина всіх шарів розрізняється. Це залежить від особливостей фінішного матеріалу
- Під паркет і ламінат — 0,45 см.
- Під лінолеум, килимолін — 0,65 см
- Під цементне стягування — 0,22 см
Відеоплеєр
МАТЕРІАЛИ, НЕОБХОДИНІ ДЛЯ ВСТАНОВКИ СИСТЕМИ ТЕПЛОГО ПОЛА
ПІД ЛАМІНАТ, ПАРКУ ДОСКУ
- ІЧ-плівка HEAT PLUS
- Терморегулятор HEAT PLUS
- Теплоізоляційна підкладка E-pex
- Заземлювальний шар E-dero
- Комплекти під'єднання
- Монтажний скотч
- Дріт ПВ3
ПІД ЛІНОЛЕУМ, КОВРОЛІН
- ІЧ-плівка HEAT PLUS
- Терморегулятор HEAT PLUS
- Захисний теплорозподільний шар E-stone
- Теплоізоляційна підкладка E-pex
- Заземлювальний шар E-dero
- Комплекти під'єднання
- Монтажний скотч
- Дріт ПВ3
ПІД ЦЕМЕНТУ СТЯЖКУ
- ІЧ-плівка HP SPN-xx
- Терморегулятор HEAT PLUS
- Армувальна сітка
- Поліетиленова плівка
- Strotex Al90
- Комплекти під'єднання
- Монтажний скотч
- Дріт ПВ3
РОБОТА З ІНФРАКРАСНОЮ ПЛЕНКОЮ ЗЛЕДУЄТЬСЯ ЗОБУДАТИ МЕРИ БЕЗПЕКИ
ЗАПРЕЩЕНО
- Здійснювати монтаж за вологості повітря вище 70 градусів, а також на мокрих поверхнях
- Не можна як теплоізоляцію використовувати підкладку, покриту фольгою з алюмінію, металу
- Заборонено монтувати інфрачервону плівку на поверхню з металу, пінополістеролу, пінопласт, мінеральну вату, текстиль
- Робити перегини матеріалу на ділянці 0,5 м. на величину прямого кута або до ламання
- Не можна накладати інфрачервону плівку у два шари, перехрещувати полотна
- Також інфрачервону плівку забороняється різати в нескладаних місцях і встановлювати на неї важкі, гострі предмети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 50 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 500 мм |
- Ціна: 456 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: В пакованні — інфрачервона плівка, гарантійний сертифікат






