
Інфрачервона плівка HOT FILM KH-305 220 Вт, 50 см, нагрівальна, тепла підлога плівкова, ік, під ламінат
450 ₴/кв.м
- Готово до відправки
ПОЗВИНИ І ПОЛУЧІ СКИДКУ — НА КОЖНИЙ ТЕПЛИЙ ПОВ І ТЕРМОРЕГУЛЯТОР! АБО ВІДПОРУЙТЕ ЗАЯВКУ!
Революційна система обігрівання має унікальну швидкість прогрівання покриттів і неперевершену економність у споживанні енергії. Вона базується на використанні властивостей натурального природного тепла — інфрачервоного спектра сонячного світла. Перевагою такого обігріву є: легка іонізація, антиалергенний ефект, не сушить повітря й меблі, рівномірно розподіляє температуру за висотою приміщення.
Ця термоплівка, що належить до систем інфрачервоного обігріву приміщень — Теплим підлогам, має низку переваг перед аналогічними нагрівачами з тієї ж категорії. Головною перевагою є наявність срібної сітки для поділу струмовідних смуг і нагрівального елемента. Такий поділ запобігає утворенню іскри, що робить плівку абсолютно безпечною та збільшує термін експлуатації.
Ви легко зможете встановити тонку теплий підлоговий вигляд підлогового покриття: під плитку, кераміку, камінь, ламінат, паркетну дошку, килимолін, лінолеум і під інші декоративні покриття.
Ширина 50 см.
Макс. потужність
110 ватів на метр/пог.
Макс. довжина 150 м.
товщина 0.338 мм
Температурний режим 0-50 0С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Film |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 50 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 500 мм |
- Ціна: 450 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: В пакованні — інфрачервона плівка, гарантійний сертифікат



