
Інфрачервона плівка IN-THERM MH 305 400 Вт/1 м. пог. (0,5 м2), (50 см), нагрівальна, тепла підлога плівкова, ік
325 ₴
- Готово до відправки
Цена указана за секцию пленки 50см*100см = 0,5м.кв.
ПОЗВИНИ І ПОЛУЧІ СКИДКУ — НА КОЖНИЙ ТЕПЛИЙ ПОВ І ТЕРМОРЕГУЛЯТОР! АБО ВІДПОРУЙТЕ ЗАЯВКУ!
Опис
Високотемпературна Нагрівальна інфрачервона плівка підвищеної потужності IN-THERM MH 305 для саун і Бань (ширина 50 см)
Високотемпературну плівку можна застосувати:
- в інфрачервоних Саунах і простих Бань;
- для обігрівання банкоматів;
- для обігрівання ульєв;
- для обігрівання акваріумів і клітин для курчат;
- для сушіння деревини, овочів і фруктів;
- для обігрівання тварин;
- у разі правильного монтажу — для систем обігрівання відкритих площ і сніготиння.
Основна відмінність цієї інфрачервоної плівки для сауни від інших плівок IN-THERM — це вища температура нагрівання за тієї самої товщини плівки. Під час використання нагрівальної плівки IN-THERM MH 305 Ви можете змонтувати інфрачервону сауну в себе вдома своїми руками.


Технічні характеристики MH 305
· Ширина: 50 см
· Макс. потужність: 400 ват на метр/кв
· Макс. довжина: 10 м.
· Товщина: 0.375мм
· Температурний режим: +60-90 °С
південнокорейський концерн IR-Technika представляє принципово новий продукт — інфрачервону плівку MH 305-C з підвищеною потужністю — 400 Вт/м2 і підвищеною температурою нагрівання — до 80-90 градусів. Ця характеристика є таким широко застосуванням її для облаштування інфрачервоних саун, лазень, ванних, всіляких сушарок (для взуття, фруктів тощо).



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Максимальна споживана потужність | 400 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 80 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 500 мм |
- Ціна: 325 ₴
- Спосіб упаковки: В пакованні — інфрачервона плівка, гарантійний сертифікат



