
Кнопка керування XB2-BS542 натискна з фіксацією, червона, Takel
90,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 505101
Артикул: 505101
Торгова марка: Takel
Найменування скорочене Кнопка XB2-BS542
∅D: 40.0
W: 29.8
L: 40.0
H₁: 26.5
Колір клавіші червоний
Один. вимір. шт.
Матеріал Латунь; Сталь із захисним покриттям; Полімер
H: 69.5
Тип паковання Картонна коробка
Функція кнопки «Стоп»
Контакти 1NC
Форма кнопки Гриб, 40 мм
Кнопки XB2 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц із напругою до 660 В і постійної напруги до 400 В;
Відмітною рисою цих кнопок є вбудовані контакти, на відміну від блок-контактів інших кнопок XB2.
Кнопка керування ХВ2-EA Форма кнопки "потай", без фіксації, натискна частина не виступає за межі кнопки.
Можлива кількість перемикань за хв — не більш ніж 50.
Можливість оперативного керування магнітними пускачами та реле автоматики в електричних ланцюгах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Фіксація положення | Так |
| Форма кнопки | Грибоподібна |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 90,26 ₴



