
124 Силова розетка 3Р+РЕ 32А SEZ IP44 IZN 3243, для 380 В СЕЗ стаціонарна, роз'єм Словаччина
539,03 ₴
- В наявності
- Код: IZN 3243
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силова промислова стаціонарна розетка 32 А SEZ IZN 3243 6 год 400 В 3Р+РE IP44 (Словакція)
Предназначена для під'єднання промислового, будівельного електрообладнання, дизельних, бензинових генераторів, електроінструменту, верстатів та іншого силового обладнання.Можлива експлуатація на відкритому повітрі, всередині приміщень, спільно з мобільним, пересувним або стаціонарним електрообладнанням. Застосовується в трифазній мережі.


SEZ DK — словацька компанія, яка понад 65 років займається розвитком, виробництвом і продажем виробів для електротехнічної промисловості.
Технічні характеристики
- Виробник — Словаччина
- Артикул — IZN 3243
- Тип — стаціонарна
- Кількість полюсів — 3P+PE
- Номінальний струм — 32 ампера
- Номінальна напруга — 400 вольтів
- Частота — 50-60 Герц
- Електрична міцність — 2000 вольтів.
- Часовий кут — 6 годин
- Ступінь захисту — IP44
- Переріз під'єднуваних провідників — 2.5 - 10 мм
- Вага — 300 грамів
- Температура експлуатації — -25 °C + 40 °C
- Вогнестійкість — + 650 °C


Габаритні розміри стаціонарної розетки izn sez

Кольорове маркування виробів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEZ DK |
| Країна виробник | Словакия |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 4 шт |
| Форма контактів | Круглі |
| Введення дроту | Прямий |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна кришка | Да |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Нейтраль | Немає |
| Заземлення | Да |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEZ DK |
| Країна виробник | Словаччина |
| Введення дроти | Прямий |
| Вага | 300 г |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Термін служби | 20 років |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма контактів | Круглі |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 |
| Діаметр | 61 мм |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539,03 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетиленовій пачці









