
Кнопка керування натискна (1NO) СТАРТ G XB2-BA51 жовта GISELT
61,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: G XB2-BA51
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | G XB2-BA51 |
| Торгова марка: | GISELT |
| Найменування скорочене | Кнопка XB2-BA51 |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NO |
| Колір | жовтий |
| Матеріал | Латунь; Сталь із захисним покриттям; Полімер |
| Форма | Потай |
| Функція | «Старт» |
| ∅D: | 27.5 |
| H: | 53.0 |
| H₁: | 9.7 |
| L: | 40.0 |
| W: | 29.8 |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Кнопки XB2 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц із напругою до 660 В і постійної напруги до 400 В;
Робоча температура °C: від -5....до +60 °C
Ступінь вологозахисту кнопок XB2: IР40 (з наружі, після правильного встановлення на поверхню IP 54)
Робоче положення:вільне
Кнопка керування XB2-BA Форма кнопки "потай", без фіксації, натискна частина не виступає за межі кнопки.
Кнопки XB2 комплектуються універсальними блок-контактами ZB2-BE двох видів: 101 (NO) — нормально розімкнутий і 102 (NC) — нормально замкнутий.
Можлива кількість перемикань за хв — не більш ніж 50.
Можливість оперативного керування магнітними пускачами та реле автоматики в електричних ланцюгах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Жовтий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр | 27.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,64 ₴



