
Кнопка керування без фіксації (1NC) G XB5-AA42.Red СТОП червона GISELT
63,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: G XB5-AA42.Red
| Артикул: | G XB5-AA42.Red |
| Торгова марка: | GISELT |
| Найменування скорочене | Кнопка TK5-AA42 |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NС |
| Колір | червоний |
| Матеріал | Латунь; Сталь з захистним покриттям; Полімер |
| Форма | Потай |
| Функція | «Стоп» |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Кнопки TK5 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц з напругою до 660 В та постійної напруги до 400 В;
Відмінністю цих кнопок є вбудовані контакти, на відміну від блок-контактів інших кнопок TK5.
- Кнопка керування TK5-AA42 Форма кнопки "потай", без фіксації, натискна частина не виступає за межі кнопки.
- Можлива кількість перемикань за хв – не більше 50.
- Можливість оперативного керування магнітними пускачами та реле автоматики в електричних ланцюгах.
Кнопки керування натискні TK5-AA
Призначення: Кнопки керування серії TK5-AA призначені для керування електротехнічними пристроями, реалізуючи включення та відключення обладнання при натисканні кнопки. Застосовуються в пультах, шафах керування або у корпусах пристроїв. Кнопки встановлюються в панелі, установочні отвори діаметром 22 мм, фіксуються гвинтовими затискачами. Провід та контактний блок з'єднуються гвинтами. При необхідності допускається встановлення додаткових контактів у необхідному варіанті на осі до 3 шт.
Кнопки TK5 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц з напругою до 660 В та постійної напруги до 400 В;
Тип контакту: 1NО/1NC (див. Таблицю)
Функція кнопки: Старт/Стоп (Дів. Таблицю)
Робоча температура С: від -5 .. до +60 ° С
Підсвічування: Нема
Зносостійкість механічна, циклів: 106
Зносостійкість електрична, циклів: 105
Ступінь вологозахисту кнопок TK5: IР40 (ззовні, після правильної установки на поверхню IP 54)
Робоче становище: довільне.
Колір: Червоний, Зелений, Жовтий, Блакитний, Червоний.
Особливості конструкції:
- Кнопка керування TK5-AA Форма кнопки "потай", без фіксації, натискна частина не виступає за межі кнопки.
- Кнопки TK5 комплектуються універсальними блок-контактами TK5-BE двох видів: 101 (NO) – нормально розімкнений та 102 (NC) – нормально замкнутий.
- Можлива кількість перемикань за хв – не більше 50.
- Можливість оперативного керування магнітними пускачами та реле автоматики в електричних ланцюгах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Фіксація положення | Так |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67.8 мм |
| Довжина | 39.7 мм |
| Ширина | 29.7 мм |
- Ціна: 63,50 ₴



