
Розгалужувач на два патрони (на дві лампи)
57,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 1038
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розгалужувач на дві лампи Е27 вкручується в стандартний патрон під цоколь. Далі вже можна вкрутити 2 лампочки.
У такий спосіб можна дві лампи з цоколем E27 встановити в один патрон.
| Колір | Білий |
| Напруга в мережі: | 220/250 В |
| Тип | Перехідник |
| Матеріал корпусу: | АБС Пластик |
| Матеріал деталей контактних груп | Латунь |
| Номінальний струм | 6 А |
| Артикул: | 1038 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу патрона | Термопластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальний струм | 6 А |
| Сумарна потужність ламп | 1320 Вт |
| Тип | Патрон-перехідник |
| Тип монтажу | Вставний |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57,54 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетилені



