
Інфрачервона плівка IN-THERM T 310 150 Вт/м2, (100 см), нагрівальна, тепла підлога плівкова, ік, під ламінат
400 ₴/кв.м
- Готово до відправки
ПОЗВИНИ І ПОЛУЧІ СКИДКУ — НА КОЖНИЙ ТЕПЛИЙ ПОВ І ТЕРМОРЕГУЛЯТОР! АБО ВІДПОРУЙТЕ ЗАЯВКУ!
Інфрачервона нагрівальна плівка In-Therm T310 - використовується як для підігрівання підлоги, так і для основного опалення у будинках і квартирах.
Виробник IR-Technika (Ю.Корея) гарантує надійну роботу інфрачервоної плівки впродовж 20 років за умови дотримання правил експлуатації.
Інфрачервона плівка In-Therm призначена для встановлення під легкі покриття (ламінат, лінолеум, килимолін та інші однотипні ним покриття) і під'єднується до мережі 220 В через терморегулятор.
Можливий також монтаж на стіни та стелю під гіпсокартонні конструкції.
Опалення інфрачервоною плівкою економніше до 75%, ніж на газу (центральне опалення)!
Технічні характеристики плівки In-Therm T-310:
Номінальна споживана потужність: 150 Вт/м2
Напруга живлення: 220 В / 50 Гц
Крок порізування: 25 см
Максимальна температура нагрівання: може досягати 45 °C за умови мінімальних тепловтрат
Температура плавлення плівки 110 °С
Товщина плівки: 0,34 мм
Ширина плівки: 100 см
Температура довкілля під час експлуатації: - 40 °С...+50 °С
Гарантійний термін на інфрачервону плівку In-Therm 15 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Максимальна споживана потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 1000 мм |
- Ціна: 400 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: В пакованні — інфрачервона плівка, гарантійний сертифікат



