
Індикатор світлосигнальний AD 22 240 В AC/DC жовтий Takel, арматура світлосигнальна, лампа
44,03 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 505009ж
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: 505009ж
Торгова марка: Takel
Найменування скорочене Індикатор AD 22 240 В AC/DC
∅D: 29.1
∅d: 22
H₁: 14.0
Колір жовтий
Один. вимір. шт.
Матеріал Поліамід; Латунь; Сталь із гальванічним покриттям
H: 52.0
T: 9.0
Кількість у пачці 10
Номінальна напруга (Uн), В 240
Тип лампи Світлодіодна матриця LED
Тип паковання Картонна коробка
Під'єднання провідників, що підводять, виробляють гвинтовими затискачами з тарілчастими шайбами, які забезпечують надійну фіксацію дротів.
Тип: Світлосигнальний індикатор
Тип лампи: Світлодіодна матриця LED
Діапазон робочих температур, °C: -25 ÷ +40
Діаметр монтажного отвору, мм: 16, 22, 30
Ступінь захисту: IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напруга | 240 В |
| Підсвічування | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір кнопки | Жовтий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр | 29.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,03 ₴



