
Корпус поста керування 3-місний HJ-3 Takel, для пристроїв керування й індикації, кнопкового поста
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 505252б
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: 505252б
Торгова марка: Takel
Найменування скорочене Корпус поста HJ-3
∅D: 22.00
∅d: 20.00
W: 70.40
L: 147.10
Колір білий/чорний
Один. вимір. шт.
Матеріал Полімер
H: 64.50
Тип паковання Картонна коробка
Кількість місць для кнопок 3
Можливість монтажу від 1 до 6 пристроїв керування й індикації.
Ступінь захисту IP54 (у разі встановлених кнопок, перемикачів або лампах відповідного ступеня захисту).
Корпус постів виготовлений з ABS-пласмаси, яка є негорючого матеріалу.
Наявність захисного сальника в місці введення кабелю, який унеможливлює потрапляння вологи та пилу всередину корпусу в змонтованому стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴



