
Силова розетка 3Р+РЕ 32А, ССІ-224 GISELT, для 380 В G-SLEE-224, переносна
145,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: G-SLEE-224
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: G-SLEE-224
Торгова марка: GISELT
Найменування скорочене Розетка переносна 224 (IP-44)
∅D: 64
L: 176
Колір червоний/білий
Один. вимір. шт.
Переріз номін., мм2 6.0
Матеріал Латунь; Полимер; Сталь із покриттям
Кількість у пачці 10
Кількість у ящику 100
D₁ 22
Номінальний робочий струм Ie (AC), А 32
Кількість точок під'єднання 4 (3P+E)
Номінальна напруга (Uн), В 380-415
Опис
Силові штепсельні роз'єми незамінні під час експлуатації всередині приміщень і на відкритому повітрі спільно з мобільним електрообладнанням із кабельною системою живлення та стаціонарним електрообладнанням однофазного та трифазного виконання. Підходять для під'єднання будівельного електрообладнання й електроінструменту, верстатів і іншого промислового обладнання, для електропостачання побутовиків і кіосків, для використання в готелях, будинках відпочинку, турбазах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Введення дроти | Прямий |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 415 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Розетка переносна | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термін служби | 20 років |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма контактів | Круглі |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 |
| Діаметр | 57 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,05 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетиленовій пачці



