
Кнопка керування поворотна 2-позиційна (1NO) СТАРТ G XB2-BD21 чорна GISELT
67,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: G XB2-BD21
| Артикул: | G XB2-BD21 |
| Торгова марка: | GISELT |
| Найменування скорочене | Кнопка XB2-BD21 |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NO |
| Кіл-ть положень | 2 |
| Матеріал | Латунь; Сталь із захисним покриттям; Полімер |
| Фіксація/Самоповернення | Фіксація |
| Форма | Важіль стандартний |
| Функція | «Старт» |
| H: | 67.8 |
| H₁: | 25.0 |
| L: | 39.7 |
| L₁: | 28.7 |
| W: | 29.7 |
| Кількість в пачці | 20 |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Існує два основних види поворотних кнопок управління (XB2-BD та XB2-BJ), які відрізняються один від одного тільки розміром поворотної клавіші "важеля".
Кнопки XB2-BD мають поворотну клавішу у формі короткого важеля, а кнопки XB2-BJ має велику довжину поворотної клавіші.
Кнопки XB2 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц з напругою до 660 В та постійної напруги до 400 В;
- Кнопки XB2 комплектуються універсальними блок-контактами ZB2-BE двох видів: 101 (NO) – нормально розімкнений та 102 (NC) – нормально замкнутий;
- Можлива кількість перемикань за хв – не більше 5;
- Кнопки встановлюються на панелі, в установочні отвори діаметром 22 мм, фіксуються гвинтовими затискачами;
- Провід та контактний блок з'єднуються гвинтами. За потребою допускається встановлення додаткових контактів у необхідному варіанті на осі до 3 шт;
Кнопки керування поворотні XB2-BD(BJ)
Призначення: Кнопки управління поворотні XB2-BD(BJ) служать для комутації електричних ланцюгів управління за допомогою повороту клавіші на невеликий кут в одному або двох напрямках до упору (в крайньому положенні відбувається спрацювання контактів). Розрізняються двопозиційні та трипозиційні поворотні кнопки управління. Також важливою характеристикою поворотних кнопок є наявність фіксації або самоповернення клавіші (після повороту клавіша фіксується в новому положенні, або самостійно повертається у вихідне положення). Призначені для керування електротехнічними пристроями.
Існує два основних види поворотних кнопок управління (XB2-BD та XB2-BJ), які відрізняються один від одного тільки розміром поворотної клавіші "важеля".
Кнопки XB2-BD мають поворотну клавішу у формі короткого важеля, а кнопки XB2-BJ має велику довжину поворотної клавіші.
Тип контакту: 1NО/1NО+1NC (див. Таблицю)
Функція кнопки: Старт/Стоп (Дів. Таблицю)
Робоча температура С: від -5 ..... до +60 ° С
Підсвічування: Ні
Зносостійкість механічна, циклів: 106
Зносостійкість електрична, циклів: 105
Ступінь вологозахисту кнопок XB2: IР40 (з зовні, після правильної установки на поверхню IP 54)
Робоче становище: довільне
Колір: чорний
Особливості конструкції:
- Кнопки XB2 застосовуються в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50/60 Гц з напругою до 660 В та постійної напруги до 400 В;
- Кнопки XB2 комплектуються універсальними блок-контактами ZB2-BE двох видів: 101 (NO) – нормально розімкнений та 102 (NC) – нормально замкнутий;
- Можлива кількість перемикань за хв – не більше 5;
- Кнопки встановлюються на панелі, в установочні отвори діаметром 22 мм, фіксуються гвинтовими затискачами;
- Провід та контактний блок з'єднуються гвинтами. За потребою допускається встановлення додаткових контактів у необхідному варіанті на осі до 3 шт;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Фіксація положення | Так |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67.8 мм |
| Довжина | 39.7 мм |
| Ширина | 29.7 мм |
- Ціна: 67,23 ₴



