
Кнопка керування СТАРТ/СТОП подвійна (1NO+1NC) G XB2-BL8325 зелений/червоний GISELT
103,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: G XB2-BL8325
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | G XB2-BL8425 |
| Торгова марка: | GISELT |
| Найменування скорочене | Кнопка XB2-BL8425 |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NO+1NC |
| Матеріал | Латунь; Сталь із захисним покриттям; Полімер |
| Тип лампи | - |
| Форма | зелений - потай / червоний - потай |
| Функція | «Старт/Стоп» (I-O) |
| H: | 58.0 |
| H₁: | 16.0 |
| L: | 42.8 |
| W: | 30.5 |
Кнопки керування серії ХВ2-BW/BL призначені для керування електротехнічними пристроями, реалізуючи включення та відключення обладнання при натисканні спеціальних кнопок.
- Кнопки керування ХВ2-BW/BL Форма кнопки "потай/потай або потай/виступ" (зелена-потай, червона-виступ) без фіксації.
- Кнопки XB2 комплектуються універсальними блок-контактами ZB2-BE двох видів: 101 (NO) – нормально розімкнений та 102 (NC) – нормально замкнутий.
- Можлива кількість перемикань за хв – не більше 50.
- Можливість оперативного керування магнітними пускачами та реле автоматики в електричних ланцюгах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Фіксація положення | Так |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 42.8 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,34 ₴



