
Кнопка керування СТАРТ/СТОП подвійна (1NO+1NC) G TB5-AL8325 зелений/червоний GISELT
79,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: G TB5-AL8325
+380 (95) 525-64-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Відповідність стандартам : ДСТУ EN 60947-5-1 |
| Кількість в упаковці, шт: 15 |
| Внутрішні розміри, мм: 30x42x55 |
| Об'єм, м³: 0.00015 |
| Номінальний робочий струм Ie, A: AC5/DC1 |
| Кількість і тип контактів: 1NO+1NC |
| Ступінь захисту: IP 40 |
| Колір: Червоний, зелений |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: AC660/DC400 |
| Зносостійкість електрична, циклів: 100000 |
| Зносостійкість механічна, циклів: 1000000 |
| Матеріал виготовлення: Пластмаса |
| Температура експлуатації, °С: - 25 ... + 55 |
| Вага, кг: 0.043 |
| Кількість в ящику, шт: 150 |
| Кількість в ящику, уп: 10 |
| Особливості: 1510 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GISelt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Фіксація положення | Так |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,68 ₴








